Wyłączenie odpowiedzialności dla wane.pl

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące wyłączenia odpowiedzialności naszej witryny, skontaktuj się z nami pod adresem obsługa klienta@wane.pl. Zastrzeżenia prawne dla wane.pl

Wszystkie informacje na tej stronie – wane.pl – są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. wane.pl nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania, które podejmujesz w oparciu o informacje znalezione na tej stronie (wane.pl), podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko. wane.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody w związku z korzystaniem z naszego serwisu.

Z naszej strony internetowej możesz odwiedzać inne strony internetowe, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych stron internetowych. Chociaż staramy się udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych stron internetowych, nie mamy kontroli nad treścią ani charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają poparcia dla wszystkich treści na tych stronach. Właściciele witryn i treści mogą ulec zmianie bez powiadomienia, a może się to zdarzyć, zanim będziemy mieli możliwość usunięcia linku, który mógł się zepsuć.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne polityki prywatności i warunki, na które nie mamy wpływu. Pamiętaj, aby sprawdzić Politykę prywatności tych witryn, a także ich „Warunki korzystania z usług” przed rozpoczęciem jakiejkolwiek działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji.

Porozumienie

Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jej warunki.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, poprawimy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te zostaną opublikowane w widocznym miejscu tutaj.